Executive Search  •  HR Development  •  Coaching
IVA JOBOVA & Partner
li-aktuell xing-aktuell
CZO mně CopyProfilHome CZCoaching CopyDEÜber mich CopyÜber mich altÜber mich2ProfilHome DEExecutive Search 2Coaching2ENProfile
Kompetence

Mgr. Iva Jobová absolvovala v roce 1992 studia české a německé filologie na Masarykově univerzitě v Brně, v roce 1996 spojila svůj profesní život s renomovaným personálním poradenstvím Consent Betriebsberatung GmbH a vedla jeho zastoupení v České republice. Je externí profesionální koučkou certifikovanou Mezinárodní organizací koučů (ICF č. KC-ICF15111251309) a MŠMT ČR, č. 1508231292. 
Jako kreativní a vysoce kompetentní HR profesionálka se v posledních letech zabývá především přímým oslovováním a headhuntingem. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska. 
Po 18 letech profesní kariéry pod hlavičkou jedné z nejzkušenějších evropských personálních společností se rozhodla v roce 2014 osamostatnit a podporovat klienty pod svým vlastním jménem.
jejím obchodním partnerům patří významné, většinou mezinárodní společnosti především z průmyslu (strojírenského, elektrotechnického, plastařského, potravinářského), ICP, logistiky i služeb.
Nejlepší reklama se šíří sama, na základě doporučení spokojených klientů.

Profil najdete také na profesních sociálních sítích LinkedIn a Xing.
iva-q-laecheln